Pilotní projekt – online školení

Webináře pro firmy & korporace

Vícedenní školení jsou plná zajímavých témat, ale mají jeden zásadní problém. Zaměstnancům školení zabere několik dní. Ze školení máme zpětné vazby od účastníků:

„Jano, školení bylo super a dozvěděl jsem se mnoho tipů a triků, které mně usnadní život. Ale teď už vím, že se k získaným poznatkům ze školení jen tak nedostanu, protože během školení mám 150 e-mailů.“

„Lucie, training byl super, ale potřeboval bych častější opakovaní. Ideálně jednou týdně a vždy vybrané téma a další týden další téma“.

Výše uvedené zpětné vazby nás vedou k pilotnímu projektu určenému pro firmy a korporáty. Pojďme společně vzdělávat zaměstnance pravidelně a online. Podobný princip se již dlouhou dobu uplatňuje u jazykových kurzů.

Témata sestavíme z aplikací Microsoft Office přímo na míru pro vaši společnost. Jednou týdně bude probíhat online webinář v délce 1,5 hodiny. Každý další týden proběhne rychlé opakování a shrnutí minulého webináře. Po opakování se pustíme do dalšího stanoveného tématu dle harmonogramu.

Benefity online webinářů pro firmy & korporace

Je pouze na vás, jak si celý projekt online webinářů domluvíme – délka, časové období, platforma používána na online webináře.
Přes den většinou školíme, proto je nás třeba kontaktovat přes email info@itlektorky.cz